הבית העות’מאני

האבות 9, העיר העתיקה, באר שבע
מספר חדרים:  20
שירותי המקום:  Wi-Fi ,   כביסה ,   מזגן ,   חניה ,   מקרר ,   נגישות ,   מכונת קפה  

הבית העות'מאני - מלון דירות בוטיק חלוצי בלב העיר העתיקה של באר שבע ובסמיכות רבה לרחוב סמילנסקי התוסס ומרכז המבקרים הבינלאומי באר אברהם. האזור עצמו נמצא בתקופת פיתוח ופריחה חסרת תקדים המציבה את העיר העתיקה של באר שבע כיעד אטרקטיבי וייחודי על מפת התיירות של ישראל.

המבנה הייחודי על שלל דירותיו עוצב באופן קפדני תוך שאיבת השראה מהתרבות ורוח התקופה בה העיר העתיקה שימשה כמרכז תרבותי וכלכלי חשוב עבור האימפריה העות'מאנית. עיצובו הייחודי של המבנה ומיקומו יוצא הדופן יוצרים חיבור בין העבר הייחודי המאפיין את העיר העתיקה לבין רוח ההתחדשות והתקופה המודרנית.

המבנה עצמו כולל מספר שטחים ציבורים ומרפסת נוף מרהיבה ממנה נתן לראות ולחוות את השילוב הייחודי שבין המודרני לעתיק אותו מציעה העיר העתיקה שלנו. המלון וצוותו דוגלים בעיקרון הכלכלה המקומית המקיימת ועל כן דואגים לקדם ולעודד שיתופי פעולה נרחבים עם הקהילה המקומית והעסקית סביבנו.

אתם מוזמנים לגלות ולחוות את העיר העתיקה הנפלאה דרך העיניים של המקומי בעודכם סופגים את הטעמים והריחות של הסביבה הייחודית.

מלון זה אידאלי לזוגות, קבוצות, חתנים וכלות, שבתות חתן ומשפחות המעוניינות בנקודת יציאה מושלמת לטיולי כוכב בסביבת באר שבע.

לאתר הבית העות’מאני
פרטים נוספים

יצירת קשר

טלפון: 08-6751621
פקס: 07-47016509
מייל: [email protected]
בקר את הבית העות’מאני ב Facebook Instagram

תפריט נגישות