מוזיאון הנגב לאמנות

העצמאות 60, העיר העתיקה
שיתוף

מוזאון הנגב לאמנות הוא מבנה ציורי מימי השלטון העות'מאני, "בית המושל". זהו מבנה לשימור ומוזאון מוכר על פי חוק המוזאונים. לאחר הקמת המדינה שימש המבנה כבית העירייה. לאחר מעבר העירייה למשכנה הנוכחי הפך המבנה בשנות ה-80 למוזאון לאמנות כחלק ממוזאון הנגב ששכן במבנה המסגד. בשנת 2004 לאחר שיפוצים ועבודות שימור המבנה נפתח כשהוא מותאם לצרכים של מוזאון מודרני. בשנת 2011 עבר המוזאון לניהול חברת כיוונים והחל בתנופת פיתוח והתחדשות בניהולה של הד"ר דליה מנור. מוזאון הנגב לאמנות שם לו למטרה להביא לנגב ולתושביו אמנות איכותית ולהציגה בסטנדרטים מקצועיים מהגבוהים ביותר. המוזאון מציג תערוכות מתחלפות של אמנות מודרנית, ישראלית ובין-לאומית, המציעות מבט חדש על פרקים בתולדות האמנות, בצד תצוגה של אמנות עכשווית רעננה. בין האמנים שהוצגו במוזאון היו אמנים ישראלים בעלי שם בין-לאומי, מנשה קדישמן, דני קרוון, מיכה בר-עם, סיגלית לנדאו ואמנים בין-לאומיים כמו שון גלדוול, טרייסי סנלינג, שנטל אקרמן ואמני הפופ הנודעים אנדי וורהול, ג'ספר ג'ונס, רוי ליכטנשטיין ואחרים.

 

מתרגשים מאוד לפתוח את התערוכה "אוקיינוס" של האמנית המופלאה לינדה הופנגל ב מוזאון הנגב

התערוכה "אוקיינוס" היא הזמנה למסע פנים תודעתי של האמנית וגם של הצופה – שיטוט בעולם של השערות, מהלכים לא גמורים, שתיקות, חזרות אינסופיות, נוכחות הריק; הזמנה לנקודות מבט מתחלפות: מקרוב, מרחוק, מבעד לפתח ואל תוך החשיכה.

התערוכה מתפרסת על פני כל המוזאון מציגה את עבודותיה של לינדה הופנגל שנוצרו בין השנים 1998 ו-2010.

אוצרת התערוכה - נירית דהן

איך מגיעים

פרטים נוספים

שעות פעילות

ימי ראשון סגור
שני, שלישי, חמישי: 10:00-16:00
רביעי: 12:00-19:00
שישי שבת 10:00-14:00

ימים שישי ושבת פתוח חינם, יש להרשם מראש במוקד 8557*

יצירת קשר

טלפון: 08-6993535
נגישות: נגישות חלקית (יש לתאם הגעה מראש)

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי חברת יעדים. חברת יעדים אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. **מימוש ההטבה מותנה בהצגת תעודת תושב/תעודת זהות/רישיון נהיגה ט.ל.ח

המועדפים שלי 0
יצירת קשר חיפוש