לייזר סיטי באר שבע – מתחם קרבות הלייזר הטוב בדרום!

חיל ההנדסה 1
שיתוף

חמוש ברובה 100% לייזר ואפוד בצבעי הקבוצה שלך, אתה נכנס לתוך מבוך חשוך בו הסכנה נמצאת מאחורי כל פינה. מרגע תחילת המשימה, תעבור לאווירה מעורפלת ,תאורה רכה ומוזיקה מובילה. עלייך להתמקד בחיישני האפודים (כתפיים, בטן, גב, אקדח) של היריבים שלך על מנת לצבור כמה שיותר נקודות.

היזהר, אם אתה  נפגע ,לא תוכל לירות .האפוד שלך יהיה כבוי למשך  6 שניות! האקדח שלך מצויד במסך שאומר לך שאתה פגוע ומראה לך את הזמן עד לחזרה למשחק.
בכניסתך למשחק, תימצא בעולם אחר שבו ערנות, התבוננות וערמומיות יהיו התכונות הכי חשובות. המטרה העיקרית פשוטה, להביא ניצחון לקבוצה שלך תוך כיבוד הכללים והיריבים. הנך צלף ומטרה בו זמנית. היה חכם והישאר ערני.

על מנת למקסם את סיכויי הניצחון, הקשב היטב להוראות לפני המשחק. ההדרכה לא נכללת תוך זמן המשחק עצמו, זמן המשחק הינו 20 דקות! בסוף המשימה תקבלו את תוצאות המשחק עם טבלת הנקודות.

 

*מגיל 7 עד גיל 77

*הגובה המינימלי הינו 1.20 מ'

איך מגיעים

פרטים נוספים

שעות פעילות

ראשון עד רביעי: 9:30-00:00

חמישי ושבת: 9:30-1:00

שישי: 9:30-18:00

יצירת קשר

טלפון: 08-623-2263
בקר את לייזר סיטי באר שבע – מתחם קרבות הלייזר הטוב בדרום! ב Facebook Instagram

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי חברת יעדים. חברת יעדים אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. **מימוש ההטבה מותנה בהצגת תעודת תושב/תעודת זהות/רישיון נהיגה ט.ל.ח

המועדפים שלי 0
יצירת קשר חיפוש