פארק נחל באר שבע

שלושת המצפים 1
שיתוף

פארק נחל באר שבע הינו פארק עירוני ומטרופוליני בשטח כולל של 5,300 דונם, אשר משתרע לאורך 8 ק"מ של ערוץ נחל באר שבע בתחום העיר.

בפארק מספר עוגנים מרכזיים: אגם מים מלאכותי, אמפיתיאטרון, ספורטק, טיילות, אתרים היסטוריים וארכאולוגים ועוד. החברה הכלכלית מבצעת את פיתוח הפארק.

עד כה פותחו כ 470 דונם של שטחי פארק מגוונים והוקם האמפי-פארק הגדול ביותר בישראל בעל 8 אלף מקומות ישיבה ועוד 4 אלף מקומות עמידה נוספים. באמפי נערכים מופעים גדולים לכל תושבי הנגב.

כמו כן בוצעה בפארק הסדרת כבישי גישה, חניות, מדרכות. מסלולי טיולים לאופניים. הקהל יכול ליהנות ממתקני משחקים שהוצבו במקום מהיפים והבטיחותיים ביותר.

בשטח ישנן עבודות להקמת האגם בפארק, שיכלול מתחם של 90 דונם ויהיה לאגם המלאכותי הגדול ביותר. המים באגם יהיו מושבים. האגם יכלול מסעדה, סירות להפעלה ועוד אטרקציות.

בפארק נחנך הספורטק הכולל ארבעה מגרשי אימונים כולל יציעי ישיבה, חדרי מלתחות ועוד ומגרשים נוספים יתווספו.

מיזם נוסף שנבנה רולרהוקי מהגדולים ביותר בארץ המשתרע על שטח של 1800 מ"ר.

הפארק כולל מתחם לכדורסל, מתקני משחקים, קיר טיפוס ועוד.

הפרויקט של נחל באר שבע הינו רב שנים ומתכוננים להשקיע בו 450 מיליון ש"ח. מדובר בפארק העירוני הגדול ביותר בישראל, המהווה אטרקצית בילוי לכל המשפחה ויהווה מוקד בילוי לכל אזור הנגב.

איך מגיעים

פרטים נוספים

שעות פעילות

כל השבוע 06:00-23:00

יצירת קשר

טלפון: 08-6464974
נגישות: נגישות מלאה

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי חברת יעדים. חברת יעדים אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. **מימוש ההטבה מותנה בהצגת תעודת תושב/תעודת זהות/רישיון נהיגה ט.ל.ח

המועדפים שלי 0
יצירת קשר חיפוש