סבא ג’בטו

התקווה 8
תגיות:  כשרות, 
שיתוף

אנו בסבא ג’בטו, מרכז קולינארי ואומנותי מזה 17 שנה, מתמחים בהכנת ג’בטות גורמה, עם בשרים המיושנים במקום.  במטבח המסעדה, השוכנת בפסאג’ רסקו בבאר שבע, אנו עושים שימוש רב במרכיבים טריים לצורך הכנת הכריכים המיוחדים של המקום ואותם אנו מגישים עם מגוון עשיר במיוחד של רטבים מתוצרת עצמית.

כל מנה בתפריט של סבא ג’בטו נבחרה בקפידה כדי שתספק מענה לכל אניני הטעם באשר הם. כדי להשלים את חווית האכילה אנו מתגאים במגוון של כ-30! בירות ישראליות ומיובאות מהחבית. למבקרים אצלנו צפויה חוויה גסטרונומית באווירה ייחודית.

אנו מקפידים לתת מענה למגוון דרישות לקוחותינו ולכן גם צמחונים, גם טבעונים וגם אלו שרגישים לגלוטן יוכלו למצוא מה לאכול אצלנו. וכמובן, אחרונים חביבים – הילדים. הם לא ירגישו מקופחים ליד ההורים והאחים הגדולים.

אז אם עדיין לא חוויתם את זה… זה הזמן להגיע לבקר או להזמין אצלנו באתר. אנו מזמינים אתכם לאכול וליהנות…

איך מגיעים

פרטים נוספים

שעות פעילות

ראשון עד חמישי: 10:00-23:00

שישי: 10:45-15:00

שבת: 20:30-23:00

יצירת קשר

טלפון: 08-6272829
בקר את סבא ג’בטו ב Facebook Instagram

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי חברת יעדים. חברת יעדים אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. **מימוש ההטבה מותנה בהצגת תעודת תושב/תעודת זהות/רישיון נהיגה ט.ל.ח

המועדפים שלי 0
יצירת קשר חיפוש