מזרח תיכון חדש מארח את סגיב כהן

תיאטרון הפרינג‘
שישי
15.10.21

קצת על האירוע

רגע לפני כניסתו של מזג האוויר החורפי, תיאטרון הפרינג' בבאר-שבע מנצל את ימי השמש האחרונים על מנת להוציא מאות אנשים אל רחבי העיר העתיקה.

"מזרח תיכון חדש", האירוע שהפך כבר למסורת ומתקיים מדי שנה במהלך חודש אוקטובר, מזמין אתכם ליהנות ממופעי מוזיקה ים-תיכונית הפתוחים לקהל הרחב ברחבת התיאטרון.

בתאריך 15.10 נארח את הזמר והיוצר המגוון בעל היכולות הווקליות הייחודיות והמרגשות,

משלב בהופעתו מוסיקה ישראלית עכשווית שנושקת חזק לשורשים האתניים ומדברת לקהל בגובה העיניים, הרוק והפאנק מתמזג עם הים התיכון.

במופע הסוחף יופיע עם קלאסיקות ישראליות לצד מיטב שיריו ולהיטיו הגדולים מחמשת אלבומיו ומאלבומיו המשותפים עם דקלון ועם גלי עטרי:

״הללו״, ״חכי עוד רגע״, ״ישקף״, ״מהמרחקים״, בדרך אלייך״, "צלצולי פעמונים" , "קול קורא לי" , "עמק הפרחים" ,"מה לך ילדה" , "אלינור" ,"סוד המזלות", "שבחי ירושלים" ועוד רבים טובים.

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי חברת יעדים. חברת יעדים אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. **מימוש ההטבה מותנה בהצגת תעודת תושב/תעודת זהות/רישיון נהיגה ט.ל.ח

המועדפים שלי 0
יצירת קשר חיפוש