מוסדות תרבות ואמנות

תיאטרון הילדים והנוער

הרצל 12 , העיר העתיקה
זמן פעילות ממוצע:  2-4 שעות
שיתוף

תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע, התיאטרון הראשון הפועל בנגב ונותן מענה אמנותי לקהל של ילדים מגיל גן ועד י"ב. תיאטרון מקומי יוצר, איכותי ובלתי מתפשר המשמש ככלי להעשרת ההון התרבותי של ילדי הדרום וכל הארץ והופך למוקד תרבותי מוביל ומשפיע ברמה המקומית והארצית.

הצגות התיאטרון זוכות לביקורות משבחות, כולן מאושרות על ידי סל תרבות ואף זוכות בפרסים. התיאטרון מריץ את ההצגות מאילת ועד קרית שמונה.

נוסף לפעילות הערכית והאמנותית התיאטרון מזמן אפשרויות תעסוקה עבור שחקנים ויוצרים המבקשים לגור בנגב ויש לו תפקיד משמעותי בפיתוח האזורי, השפעה חיובית על חינוך הדור הצעיר, שגשוג בתחום התרבות והפנאי ובך הוא מחזק את האוכלוסייה הפריפריאלית כולה.

הקמת תיאטרון לילדים ולנוער בבאר שבע טומנת בחובה את הרצון לפתח עשייה מקומית היוצרת תכנים תרבותיים, איכותיים וחינוכיים.

באזור הדרום כולו לא היה קיים ולו תיאטרון ילדים אחד מה שהופך את היוזמה לחשובה, תיאטרון לילדים ונוער הפועל לראשונה ומביא את הבשורה מאזור הנגב אל כלל המדינה.

לתיאטרון ישנה השפעה ישירה על פיתוח עולמם הפנימי של הילדים, יצירת גירויים המובילים לחשיבה עצמאית, מתן כלים ערכיים בהתמודדות עם קונפליקטים וכדומה.

תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע מאמין כי יצירת הצגות שהן חוויה ויזואלית, רגשית וערכית הן הדרך הטובה ביותר לעודד ולטפח את הדור הבא של צרכני התרבות בישראל.

פעילות התאטרון כוללת: הצגות, מופעים, חוגי תאטרון לילדים, אירועי תרבות ופעילויות העשרה חינוכיות וקהילתיות.

איך מגיעים

פרטים נוספים

שעות פעילות

יום חמישי 9:00–17:00

יום שישי 9:00–13:00

ראשון, שני, שלישי, רביעי וחמישי: 9:00–17:00

שישי: 9:00–13:00

שבת: סגור

יצירת קשר

טלפון: 08-6783892
נגישות: נגישות מלאה

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי מנהלת העיר העתיקה. מנהלת העיר העתיקה אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.ח

המועדפים שלי 0
יצירת קשר חיפוש
דילוג לתוכן