המרכז להנצחת חיילי אנז“ק

אוסטרובסקי 4, העיר העתיקה
שיתוף

ב-31 באוקטובר 1917 הסתערו מאות פרשים אוסטרלים וניוזילנדים על באר שבע. 100 שנים לאחר מכן נחנך המרכז להנצחת חיילי אנז"ק בבאר שבע המספר את סיפורם באופן חווייתי ומרגש. משך הביקור במרכז הוא כ-50 דקות אשר במהלכו נבין את הרקע ל"איגוף הגדול" שהסתיים בהסתערות דרמטית ואמיצה על העיר באר שבע. המרכז מסכם את סיפורם של חיילי הגייסות האוסטרליים והניוזילנדים החל מתהליך חיולם באוסטרליה ועד לכיבוש באר שבע מידי האימפריה העות'מנית תוך התמקדות בקשייהם, שמחותיהם וסיפורם האישי של החיילים שלחמו תחת הצבא האנגלי במטרה לכבוש את ארץ ישראל.

הביקור במרכז הוא חוויה מחדשת, מעשירה ומרגשת ומומלצת מגיל 11 ומעלה.

מלבד סיורים מודרכים במרכז, צוות ההדרכה של המרכז מציע מגוון סוגים של פעילויות לבני נוער ולתלמידים וכן סיורים מודרכים ומשמעותיים בעיר העתיקה של באר שבע הכוללים את בית הקברות הבריטי הצמוד, גן אלנבי, מתחם הקטר ועוד.

המרכז מציע סיורים במגוון שפות, עברית ואנגלית ללא תיאום מראש אך גם רוסית וספרדית לקבוצות ובודדים המתאמים את ביקורם מראש. המרכז להנצחת חיילי אנז"ק שם לעצמו למטרה להפוך להיות אבן שואבת ונקודה מרכזית בתיירות בבאר שבע.

בהתאם להנחיות התו הירוק

לינק לכרטיסים לסיורים:

https://anzac.co.il/tickets.php

איך מגיעים

פרטים נוספים

שעות פעילות

ימים א’-ד’ 09:00-15:00
יום ה’ 17:00 – 09:00

ימי שישי ושבת סגור למעט אירועים מיוחדים.

יצירת קשר

טלפון: 08-6234613
נגישות: נגישות מלאה

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי חברת יעדים. חברת יעדים אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. **מימוש ההטבה מותנה בהצגת תעודת תושב/תעודת זהות/רישיון נהיגה ט.ל.ח

המועדפים שלי 0
יצירת קשר חיפוש