סיור בריטים אוסטרלים ועות’מאנים בבאר שבע

זמן פעילות ממוצע:  1-2 שעות
מתאים ל: 
שיתוף

סיור מודרך שיוצא מהמרכז להנצחת חיילי אנז"ק, עובר במתחם הקטר ומסתיים בגן אלנבי, במוזיאון האנז"ק שומעים על חלקם החשוב של האוסטרלים והניוזילנדים בכיבוש העיר, במרחק הליכה מגיעים למתחם הקטר, מתחם תחנת הרכבת העות'מאנית, שעבר שימור קפדני והיום מציע גלרית תמונות של אמנים מקומיים, מעדנייה ובית קפה, קטר קיטור מהאחרונים מסוגו בעולם פינת נגינה ייחודית למשפחות וספריות פתוחות לציבור, במתחם מתקיימים גם שוק איכרים, ירידים קבלות שבת ופעילויות נוספות, מומלץ להתעדכן בדף הפייסבוק של המתחם.

משם נמשיך לגן רמז נצפה בבאר עתיקה שנחשפה במהלך הקמת הגן ומשם לגן אלנבי עם פסלו של הגנרל כובש הארץ בשנת 1917, לאחר מכן מומלץ להיכנס למתחם המוזיאונים הנמצאים במסגד העות'מאני הגדול ובבית המושל שעברו שימור ומציגים כיום תערוכות אמנות מודרנית ייחודיות.

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי מנהלת העיר העתיקה. מנהלת העיר העתיקה אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. **מימוש ההטבה מותנה בהצגת תעודת תושב/תעודת זהות/רישיון נהיגה ט.ל.ח

המועדפים שלי 0
יצירת קשר חיפוש
דילוג לתוכן